ЦеНеБлог

Про цей сайт / FAQ

| Grapt »

21 грудня 2008

Про цей сайт / FAQ

  Куди ви потрапили і що це за блог?

Це важко сформулювати в двох словах... Взагалі, блогерство — не моє покликання, і якби я сказав, що це блог, в якому ви можете знайти щось корисне для себе чи поспілкуватися з цікавою людиною, — це було б неправдою. 90% статей ЦеНеБлогу — незавершені ідеї, що потребують доосмислення, доопрацювання, практичної перевірки. Тут є лише матеріали для роздумів, а не готові рішення. Ставтесь до всього опублікованого тут критично — ніщо з цього не перевірялось, тому завжди існує ймовірність, що втілений в життя концепт принесе шкоду чи просто не дасть очікуваного результату.

Я не орієнтуюсь на одну тему з чітко визначеними межами. Значна частина матеріалів блогу присвячена копіюванню інформації в інтернеті та методам протистояння «копірайтній цензурі», але так само тут можуть публікуватися статті, що стосуються писемності, програмування, якоїсь філософської маячні, біології, космонавтики, астрономії та ін.

Якщо ви категорично не погоджуєтесь із більшістю висловлених у блозі думок, раджу закрити цю сторінку й усі сторінки ЦеНеБлогу. Можливо, це врятує ваш мозок від передчасного руйнування.

Python, 14 лютого 2009 р.

 FAQ

П: Для чого потрібен цей сайт і про що він взагалі?
В: ЦеНеБлог — місце, де я просто публікую свої думки. Тематика крутиться навколо інформаційних технологій, писемностей, мистецтва та іншої філософської маячні — усього, що продукує мій мозок (хоча тематика блогу не обмежується цим). ЦеНеБлог — не підбірка корисних статей з сайтів ІТ-новин. Взагалі, він не орієнтований на те, щоб приносити практичну користь читачеві. Не тратьте свій час — забирайтесь пошвидше звідси.

П: Хто автор? Мова програмування Python має якийсь стосунок до нього?
В: Автор — віртуальна особистість, що з'являється під ніком Python. Я не програмую на Python. З однойменною мовою я ніяк не пов'язаний — її назва і мій нік виникли незалежно і з різних джерел.

П: А хто такий НашНет?
В: Це мій провайдер. Якщо ви шукаєте офіційний сайт Наш-Net, перейдіть за цим посиланням.

П: Це не блог? Тоді що?
В: Ну так, це блог, позиціонований автором як антиблог. Якщо блог є типовою формою сайту для Web 2.0, то антиблог є ностальгією за Web 1.0 — епохою персональних сторінок. Стаття газети чи блогу актуальна, доки свіжа — стаття антиблогу актуальна, доки актуальна. Коментарі — обов'язковий атрибут актуальних-доки-свіжих статей і демотиватор для некомунікабельних блогерів — відсутні. AJAX, важкі джаваскриптові спецефекти, флеш та інші заторможені елементи дизайну — відсутні. Загалом, різниця між блогом та антиблогом — не в технічній реалізації, а в підході до справи.

П: А як тут коментувати?
В: Ніяк)

П: Мене дратує, бісить і гнітить цей блог.
В: Так і має бути. Мене він теж дратує. Якщо він вас не дратує, це означає, що ви неправильно його читаєте.

П: Чи можна використовувати матеріали ЦеНеБлога на інших сайтах?
В: Так. Я не накладаю ніяких обмежень на передрук матеріалів звідси. При цьому бажано залишити посилання на мій сайт, звідки їх було взято. Це не обов'язкова умова, а просто побажання.

П: Що таке кіберсоціалізм?
В: В контексті даного блогу — альтернативний економічний підхід до розповсюдження інформаційної продукції, орієнтований не на отримання прибутку шляхом обмеження права копіювати, а на оплату праці виробників, пропорційну до затрачених зусиль, попиту і корисності продукту.

Автор: Python. Опубліковано 21 грудня 2008 20:07
Змінено 13 грудня 2011 10:25
Категорії: