ЦеНеБлог

Робота блогу

06 серпня 2017

Плани на тоді, коли...

Десь колись один блогер сказав, що писати статті-виправдання — перший крок до смерті блога. Але стоп, останні три роки тут не було ніякої активності, тож, мабуть, гірше від цієї публікації все одно не стане.

Читати далі...

Автор: Python. Опубліковано 06 серпня 2017 21:31
Змінено 06 серпня 2017 21:43
Категорії: Робота блогу

26 травня 2014

Єдина країна: а навіщо?

Прочитавши заголовок, прошу не записувати мене ôдразу до списку російської агентури. Просто це питання звучало давно, і не тільки з вуст російських імперців. Згадаймо думки, що виникали в українському середовищі років 3-4 тому: а чи потрібен нам Крим, Донецьк, Луганськ — може, нехай би краще вони від'єднались від нас, тим самим позбавивши регіоналів електоральної бази? Можливо, якби вдалось реалізувати сепаратистський проект регіоналів наприкінці 2004, Янукович ніколи й не став би президентом всієї України?.. Нині, коли ці бажання почали здійснюватись, усі ми як один підняли клич «єдина країна — единая страна», аби тільки не здійснилось те, про що ми мріяли ще вчора. Питання: чи не шкодуватимемо ми знов, що не дали незалежність бунтівним областям, коли до влади прийде черговий «антиукраїнський» політик?

Читати далі...

Автор: Python. Опубліковано 26 травня 2014 21:31
Змінено 11 липня 2014 2:17
Категорії: Робота блогу

07 вересня 2011

Короткий звіт про те, де я тинявся останні кілька місяців

Я знаю, це негарно, коли блогер кидає свій блог і замовкає на деякий час. Але на якийсь час я просто відчув, що займаюсь не своєю справою. Соціальні теми, хоч вони, можливо, й актуальні в наш час, є зовсім не тим, що я хотів би читати сам — а якщо їх писати, то взагалі... Коротше, вирішив я забити на блог і зайнятися чимось цікавішим (може, потім викладу тут, коли доведу до людського стану). Що є цікавішим за писанину в художньо-публіцистичному стилі? Ну, наприклад, програмування.

Читати далі...

29 березня 2009

Розкрутка, зміст і плани на вічне післязавтра

На даному етапі я cвідомо уникаю розширення аудиторії свого блогу. Чому?

Давайте подивимось, що відбувається, коли людина знаходить у мережі новий сайт. Що далі? Якщо інформація звідти виявиться достатньо цікавою чи корисною, то в людини виникне бажання зайти сюди ще раз. Якщо ж ні — сайт потрапить до уявного чорного списку, і той же відвідувач уникатиме відвідувань сайту, що змарнував 5 хвилин його життя (навіть якщо пізніше там з'явиться щось варте уваги). Доки мій блог перебуває в зародковій стадії, варіант №2 більш імовірний. То чи варто примножувати кількість тих, хто сюди більш ніколи не прийде?

Читати далі...

Автор: Python. Опубліковано 29 березня 2009 1:15
Змінено 15 травня 2009 14:34
Категорії: Інтернет, Робота блогу

05 лютого 2009

Переїзд

У зв'язку з деякими незрозумілими обставинами, я змушений змінити хостинг. Читайте мій блог за новою адресою:
http://palm.nash.net.ua/blog/.
Скоріш за все, ця адреса також буде тимчасовою (хоститись на своєму домашньому комп'ютері — справа невдячна…)

Читати далі...

Автор: Python. Опубліковано 05 лютого 2009 24:31
Змінено 15 травня 2009 14:31
Категорії: Робота блогу

« Програмерство | | Сирі проекти »