ЦеНеБлог

Сирі проекти

07 вересня 2011

Короткий звіт про те, де я тинявся останні кілька місяців

Я знаю, це негарно, коли блогер кидає свій блог і замовкає на деякий час. Але на якийсь час я просто відчув, що займаюсь не своєю справою. Соціальні теми, хоч вони, можливо, й актуальні в наш час, є зовсім не тим, що я хотів би читати сам — а якщо їх писати, то взагалі... Коротше, вирішив я забити на блог і зайнятися чимось цікавішим (може, потім викладу тут, коли доведу до людського стану). Що є цікавішим за писанину в художньо-публіцистичному стилі? Ну, наприклад, програмування.

Читати далі...

27 грудня 2008

Grapt

Grapt - один із проектів-довгобудів (що ж зробиш, я ледачий), який, у випадку завершення його розробки й нелажної розкрутки, переверне світ :)

Отже, що це?

У початковому варіанті задуму, Grapt (GRAPhical Translit) - програма чи бібліотека програм для візуального відображення текстової інформації, у т.ч. зі складною структурою (математичні «багатоповерхові» формули, хімічні структурні формули, ноти та ін.), що вводиться з клавіатури і зберігається в системі у вигляді трансліту. При цьому трансліт є багатоалфавітним (можна додавати нові алфавіти символів і візуальних елементів), кількість алфавітів в одному тексті не обмежується, будь-яка введена інформація (від лінійного латинського тексту до структурних формул органічної хімії) вважається текстом. Зокрема, можливість розширювати набір алфавітів дозволяє використовувати власні саморобні символи поряд зі стандартними (будь-який опублікований алфавіт стає загальнодоступним для всіх). Однак, у той період я не починав щось робити - у мене були інші справи, а доступу до комп'ютера не було.

Читати далі...

Автор: Python. Опубліковано 27 грудня 2008 10:01
Змінено 10 лютого 2010 13:04
Категорії: Сирі проекти

« Робота блогу | | Соціум »