Книга відгуків

 

 


14.02.2009 18:29:38
Привіт! Тепер ви можете коментувати статті ЦеНеБлогу в книзі відгуків.
 Python  
14.02.2009 18:57:51
Для того, щоб біля вашого повідомлення з'явився аватар, необхідно зареєструватись на gravatar.com і використати в підписі ту ж адресу електронної пошти. Вашу електронну адресу може бачити лише власник сайту — для решти відвідувачів вона невидима.
 Python  
05.03.2009 17:05:57
Может быть кто-нить поделится ссылочкой на что-нибудь из этой же тематики? Уж очень заинтересовало
 EngamsEnemy  
05.03.2009 21:10:51
Хорошо пишете. Учились где-то или просто с опытом пришло?
 Dekpeexuseren  
05.03.2009 23:28:28
> Может быть кто-нить поделится ссылочкой
> на что-нибудь из этой же тематики?
Навіть не знаю, що порадити. Ви взагалі читали цей блог? Він не має чітко визначеної тематики. Що саме вас цікавить?
   
06.03.2009 02:45:57
Прохання до спамерів не тратити свій трафік на мене. Всі повідомлення з адресами сайтів блокуються, тому ви фізично не зможете розмістити тут рекламу. Дякую спам-ботам за компліменти )))
 Python  
01.04.2009 22:58:07
Вот решил вам немного помочь и послал этот пост в социальные закладки. Очень надеюсь ваш рейтинг возрастет.
 Богдан  
03.04.2009 03:27:59
Мое мнение не хватает рисунков в статьях а так вроде хорошо читаемый текст.
 Богдан  
03.04.2009 07:44:59
Згоден, ілюстрації в тему роблять текст більш наглядним, але пошук чи виготовлення їх — додатковий шмат роботи. Часто блогери розбавляють текст малюнками, які не стосуються змісту статті. Мені ж більше подобається стилістика статeй з Вікіпедії, де кожне зображення є логічним елементом статті.
 Python  
20.04.2009 20:44:27
Найкращий не блог, який я коли небудь бачив. Погано, що не можна коментувати окремі статті, тоді я б пояснив, що конкретно маю на увазі. Класно, що при відключенні картинок стиль не змінюється.
 Тарас  
26.05.2009 15:45:17
Просто супер!!!
 AtototialfRox  
08.06.2009 09:32:38
дякую.

 zatak  
04.07.2009 18:11:19
Большущее спасибо! Совершенно помогла воша информацея!!!))))))
 teepeDupflofe  
08.07.2009 21:30:59
Спасибо!!!
 serlettiste  
09.07.2009 19:22:36
Стільки позитивних відгуків… Хотів би знати, за що ж мені так дякують :)
 Python  
28.07.2009 00:38:08
Главное сильно не заморачиваться, а так сойдет.
 HeammaSatstum  
29.07.2009 15:07:09
Very nice site!
 Pharmg317  
13.09.2009 11:24:33
You web site is great!!
 bliffutralt  
26.10.2009 21:25:03
Ну, якість не кількість це ясно, але дав би хоч знати, як там поживають проекти?

І просити спамерів не спамити не варто. Вони ж боти, і людської мови не розуміють. Краще просто видалити їх коментарі, бо заважають читати коментарі людей.
 Тарас  
31.10.2009 12:50:04
На жаль, зараз на блог у мене не вистачає часу. Застряг у іншій віртуальній реальності )
 Python  
21.02.2010 11:52:05
"Мене вбиває думка, що мій блог справді може комусь подобатись" - серйозно??? але навіщось же ви його пишете??? І, вибачайте, але, приєднуюсь до більшості ваших знайомих та тих, хто каже вам, що ви насправді класно пишете. Адже, те як ви пишете - звучить дуже лаконічно, а те, про що ви пишете – видається, принаймні мені, надзвичайно цікавим. Ваша справа, що вам робити з життям, зрештою ніхто вам не може наказувати що, де, коли та як... Але, якщо ви не згодні з думкою інших, то, хоча б, її поважайте... і це просто прохання...
 Просто людина  
23.02.2010 03:13:58
> а те, про що ви пишете – видається, принаймні мені, надзвичайно цікавим.

Приємно це чути. А можна дізнатись, що саме вас зацікавило?

> але навіщось же ви його пишете???

Можливо, просто щоб заповнити чимось свій вільний час. Можливо, просто спрацьовує інстинкт власника (приємно мати свою хатинку☺ — навіть у віртуальному просторі).
Можливо, просто бажання поекспериментувати з технічною частиною сайту — з самого початку це була більшою мірою програмерська іграшка, ніж місце для писанини.
Ще є далекосяжні плани, віддалено пов'язані з блогом, але не впевнений, чи вдасться втілити в життя хоч щось із них…
Зрештою, інколи просто виникає бажання сказати щось світові (навіть якщо це ніхто не побачить).


> ви насправді класно пишете.

Так, можливо. Дякую. Читання книжок та уроки української мови не минули даремно)
З одного боку, приємно знати, що мої послання в нікуди читає ще хтось, крім мене та гуглебота. Більше того, було б безглуздо вести блог, який ніхто не читає через те, що погано пишу. Але кожний вдячний читач — це відповідальність. Це неможливість закинути все, вимкнути сервер, почати все з нуля в зовсім іншому напрямку. Необхідність зважувати кожне слово, перш ніж сказати його. Обов'язок писати більш-менш регулярно. Ризик стати ще одним блогером.

> Але, якщо ви не згодні з думкою інших, то, хоча б, її поважайте...

Насправді я майже не розумію, що означає слово «повага». Ввічливість, толерантність — зовнішні прояви, яких доводиться дотримуватись, але внутрішня суть поваги — в чомусь загадка для мене. Не люблю ображати інших. Не люблю роздувати конфлікти з деталей етикету, та й узагалі не люблю конфліктів. Але — кожен має свою думку, яку при всьому своєму бажанні я не зможу змінити, як і ніхто не змінить мою. Я бачу кожен свій промах, неправильний крок — можливо, інші їх не бачать? Можливо, сам формат цього сайту не передбачає можливості критики — «ефект трибуни», коли символічне лідерство (трибуна, блог, авторство книжки) впливає на об'єктивність оцінки сказаного? Опинившись на одному форумі, стаття з цього блогу викликала цілком протилежну реакцію. Контекст впливає на сприйняття змісту…

Насправді ЦеНеБлог складається мало не повністю з сумнівних тверджень, слабкі місця яких можна побачити при більш пильному розгляді. Досить лише зазирнути глибше…
 Python  
23.02.2010 20:01:21
Цікавий в цілому блог. Але дивно чому автор так вороже ставиться до ссилок, відгуків, реклами та подібних речей.
 Максим  
24.02.2010 01:27:25
Шановний авторе, по-перше, дякую, що все ж таки відреагували, та ще й так змістовно виклали власні позиції.
По-друге, спробую відповісти на ваше питання
> А можна дізнатись, що саме вас зацікавило?
Ваші ідеї видалися мені, що найменше оригінальними та свіжими. Я не кажу, що погоджуюсь абсолютно з усім, що ви написали стосовно, скажімо, людей та машин, адже мені здається, що людству ще зарано говорити про роботів, які мають здатність самостійно мислити… проте, мені все одно було цікаво читати хід ваших думок. Також мені сподобалися ваші рекомендації „Як правильно зробити поганий інтернет-сервіс”, адже насправді цей пост, в деякій мірі, відображає реальність, варто згадати, хоча б „однокласників”, які позиціонували себе як безкоштовна соціальна мережа, проте вже згодом почали брати гроші, майже за всі наявні сервіси. Але, щоб довго не розписувати, ще раз повторю – мені було цікаво читати ваші роздуми та спостереження. Також, мені здалося, виправте якщо помиляюсь, що ви за фахом маєте відношення до комп’ютерної сфери... і, навіть, можливо, саме це, надає тому що ви пишете доволі логічного звучання та легкості.
По-третє – декілька реплік
> Насправді я майже не розумію, що означає слово «повага»... –
Якщо, дозволите, поділюсь із вами своєю скромною думкою... Перечитавши ваш блог, мені здалось, що ви не лише пишете, але і спілкуєтесь виключно українською, тому, з поваги до вас, звертаюсь тією мовою, яка вам ближча, хоча у повсякденному житті користуюсь виключно російською. А, у вашому випадку... ви могли б уникати фраз на кшталт "Мене вбиває думка, що мій блог справді може комусь подобатись", навіть якщо ви так насправді думаєте... Тому що, якщо вам самому це не подобається, то уявіть, як мають почуватися ті, хто його читають, вам не здається це образливим...?
> Я бачу кожен свій промах, неправильний крок — можливо, інші їх не бачать?
Знаєте, думаю, те, що ви бачите власні промахи – це добре, але не помиляється лише той, хто нічого не робить! ви так не вважаєте....? те, що ви їх бачите дає вам можливість без будь-якої допомоги виправляти власні помилки та вдосконалювати концепції.
> Але кожний вдячний читач — це відповідальність. Це неможливість закинути все, вимкнути сервер, почати все з нуля в зовсім іншому напрямку. Необхідність зважувати кожне слово, перш ніж сказати його добре...
Розуміння того, що на вас лежить відповідальність є важливим фактором, адже виваженість, та, саме таке, критичне ставлення до того що ви пишете, не дозволяє вам опуститись до споживацького рівня, і, дотримуватись обраної вами лінії.
> Ще є далекосяжні плани, віддалено пов'язані з блогом, але не впевнений, чи вдасться втілити в життя хоч щось із них…
Щиро сподіваюсь, що вам вдасться втілити ці плани в життя і все що мені залишається – побажати вам удачі!
 просто людина  
24.02.2010 03:04:18
Чому?
1) З самого початку книга відгуків дозволяла залишати посилання на сайти. Відповідно, головними її відвідувачами стали спам-боти. Нічого не залишилось, як просто заблокувати всі повідомлення, що містять інтернет-адреси. Написання покращеної книги відгуків, де керування та фільтрація повідомлень будуть більш гнучкими — в процесі.
2) Реклама сама по собі — спроба видати бажане за дійсне. Різновид неправди. Сміття, що заважає сприйняттю чогось важливішого... Невже її мало у сплогах чи на телебаченні? :)
3) Некомерційність — частина моєї життєвої філософії. Було б нелогічно, якби блог, що пропагує таку філософію, був обліплений комерційними банерами.
4) Якщо хтось має додатковий ресурс (гроші, зв'язки, комунікабельність, підприємницький талант та ін.) і використовує його для розкрутки відверто слабкого проекту, чи правильно це? Реклама та френдоводство дозволяє таку можливість.
5) Коментарі — непоганий спосіб опустити навіть хорошу ідею. Суто технічно.
Блог з коментуванням:
а) Читаємо, бачимо скрізь 0 коментарів. Думаємо, що потрапили на нецікавий блог, який ніхто не читає.
б) Читаємо статтю та коментарі до неї, де друзі нахвалюють автора, скептики критикують, а автор виправдовується перед ними. Наша думка про блог формується на основі думки інтернетних тролів.
в) Читаємо два рядки статті та десяток коментарів під нею. Спілкування. Просто спілкування. Блог, цікавий лише для друзів.
Блог без коментування:
Читаємо, аналізуємо, розуміємо, що автор у чомусь дуже правий. Якщо є бажання, пишемо вдячний відгук у книгу відгуків (якщо вона є). Наша свідомість — під контролем його ідей )))
[Це в чомусь суперечить пункту 4, але, так чи інакше, кожен використовує ті ресурси, які в нього є…]
6) Коментарі до статéй — додаткова приманка для спамерів. Ні, досить і книги відгуків :)
7) Просто лінь морочитись із прикручуванням плагіну для коментування.
8) Ностальгія за сторінкою на narod.ru, яку ніхто не читав, а в книзі відгуків була лише пара повідомлень. Технологічний мінімалізм народа накладав відбиток на структуру сайту.
9) Взагалі, технологічний мінімалізм — ознака хорошого сайту, що зможе вижити на будь-якому хостингу й читатиметься з будь-якого броузера. Коментованість же накладає додаткові технічні обмеження (не такі вже й великі, та все ж…).
10) Не люблю, коли посилання зі сторінки веде кудись у невідомому напрямку (крім випадків, коли лінки доповнюють статтю, пояснюють значення сказаного). Втім, мабуть, треба буде якось створити окрему рубрику з адресами улюблених/дружніх сайтів.
 Python  
24.02.2010 06:46:55
Просто людино!
> людству ще зарано говорити про роботів, які мають здатність самостійно мислити…
Так, ще зарано. Хоча їх поява стримується лише двома факторами: технічними можливостями та нашими знаннями про мислення. Власне, технічні обмеження ми майже обійшли: об'єм оперативки сучасного комп'ютера вимірюється гігабайтами (а кількість нейронів у тілі людини — близько 10 млрд.), вдосконалюються й мікропроцесори, кількість ядер яких вже на деяких прототипах сягає десятків. Найбільша складність — пояснити самим собі, що ж насправді відбувається в мозку, і змоделювати ці процеси на комп'ютері.


> Також мені сподобалися ваші рекомендації „Як правильно зробити поганий інтернет-сервіс”
Злободенна тема :)

> ви за фахом маєте відношення до комп’ютерної сфери...
В принципі, так і є. Хоча не маю ні диплома за цим фахом, ні відповідної роботи — просто так склались обставини.

> Перечитавши ваш блог, мені здалось, що ви не лише пишете, але і спілкуєтесь виключно українською, тому, з поваги до вас, звертаюсь тією мовою, яка вам ближча, хоча у повсякденному житті користуюсь виключно російською.

Ну, мій мовний вибір — ще не привід для поваги до мене. Повага передбачає якісь заслуги, а їх, у даному випадку, і нема — це більшою мірою заслуга батьків, що дали мені цю мову, та різноманітних життєвих обставин, які сформували мою індивідуальність. І потім, щоб мати можливість постійно спілкуватись українською, мені довелось відучити себе від звички перемикатись на мову співрозмовника (варіант, коли кожен розмовляє своєю мовою, і всі розуміють один одного, в чомусь навіть зручніший — не виникає питання, хто під кого мусить підлаштовуватись. Так чи інакше, всі ми знаємо обидві мови). Хоча в житті я мало розмовляю — пишу значно частіше.

> ви могли б уникати фраз на кшталт "Мене вбиває думка, що мій блог справді може комусь подобатись", … вам не здається це образливим...?

Схоже, образлива тональність — частина мого індивідуального стилю… Але це справді так — мене ця думка вбиває (букв. лякає й дещо дивує — можливо, інші вкладають у цей образ інший зміст) — навіщо казати неправду собі й читачам? Лякає відповідальність. Дивує — бо не бачу в ньому того, що бачить читач. Хоч, мабуть, і не побачу — це все одно, що лоскотати самого себе, здивувати себе своєю ж розповіддю, і т.д., і т.п.

> те, що ви їх бачите дає вам можливість без будь-якої допомоги виправляти власні помилки та вдосконалювати концепції.

Це вдосконалення концепції нагадує ситуацію, коли пишеш невеличку програму, яка виконує прості операції з числами, доповнюєш усіма необхідними можливостями і, зрештою, розумієш, що вона занадто складна, щоб бути калькулятором, її функцій надто мало, щоб виконувати більш складну роботу, а для доведення її до повної досконалості потрібен не один рік праці команди програмістів :)

>Розуміння того, що на вас лежить відповідальність є важливим фактором, адже виваженість, та, саме таке, критичне ставлення до того що ви пишете, не дозволяє вам опуститись до споживацького рівня, і, дотримуватись обраної вами лінії.

Не зовсім. Розуміння цього факту замикає мене в рамках моделі «виробник/споживач», а це не та мета, до якої я прагну.
 Python  
28.02.2010 17:33:27
Авторе!
Для початку, вітаю вас із початком весни!
Ну, і кілька коментарів...

> Найбільша складність — пояснити самим собі, що ж насправді відбувається в мозку, і змоделювати ці процеси на комп'ютері.
Тут ви праві, абсолютно, але ж в тому то і справа, що мозок людини – одна з найбільших загадок природи.

> Ну, мій мовний вибір — ще не привід для поваги до мене. Повага передбачає якісь заслуги, а їх, у даному випадку, і нема
Знаєте, варте поваги, не те, яку мову ви обрали для повсякденного спілкування. А те, що ви пишете, принаймні, без помилок... А це вже варте поваги! Адже, нажаль, більшість людей у цій країні не знають ніякої мови... І ще, я поважаю вас, як автора гарних постів!

> Схоже, образлива тональність — частина мого індивідуального стилю… Але це справді так — мене ця думка вбиває (букв. лякає й дещо дивує — можливо, інші вкладають у цей образ інший зміст) — навіщо казати неправду собі й читачам? Лякає відповідальність.
Знаєте, оскільки ми з вами незнайомі, то дозволю собі писати чесно, і сподіваюсь, що ви не образитесь! Я не кажу, що ви маєте говорити неправду... це, взагалі, негарно, але ж можна просто мовчати.. хіба не так? Ваш образливий тон, можливо, пов‘язаний із тим, що ви хочете „відштовхнути” (не підберу кращого слова) від себе людей??? Але, не дуже розумію чому... чи ви думаєте, що усі вони злі, і чим менше ви з ними спілкуєтесь, тим краще... тим менше їх вплив на вас??? (розумію, що навряд ви будете на це відповідати)...

Бажаю вам творчих успіхів, і сподіваюсь, що ви не кинете писати!
 просто людина  
01.03.2010 20:04:05
> …мозок людини – одна з найбільших загадок природи.
Насправді, може, це й не найскладніша загадка з тих, які нам доводилось розгадувати, просто ціна відповіді занадто велика: скільки людських мозків слід принести в жертву науці, щоб зрозуміти, як вони працюють?

> Ваш образливий тон, можливо, пов‘язаний із тим, що ви хочете „відштовхнути” від себе людей???
> А те, що ви пишете, принаймні, без помилок... нажаль, більшість людей у цій країні не знають ніякої мови...

А може, це частини однієї головоломки? Неспроможність інтегруватись у соціум, що переходить у підсвідоме небажання зближуватися з людьми, разом з бажанням бути кращим за них, і відмінності в мові — одна з причин і один із наслідків цього… Скільки себе пам'ятаю, у мене завжди було мало друзів і багато книг. Хоч, мабуть, і ворогів теж майже не було. Ні, люди не злі — просто важко змусити себе любити їх лише за те, що вони люди. І я б не сказав, що люди у нас зовсім не знають мови — просто у них, як правило, нема причин вивищуватись через мову і доводити це вміння до досконалості.
 Python  
12.03.2010 11:48:51
Ого!

дивно якось тут... я щось наразі не розібрався...

Статті коментувати змоги немає. Коментарі в Книзі відгуків.. цікаво.. незвично якось. Тут коментарі губитимуться і будуть надто загальними - не стосуватимуться конкретних статей.

І я б пропонував все ж таки повитирати письмена спам-ьотів.. негарно воно виглядає... і поставити якийсь фільтр.
 duvnuj  
12.03.2010 15:40:39
You are not right. I am assured. Let's discuss.
 Levitra Cialis Viagra  
12.03.2010 17:52:55
duvnuj> І я б пропонував все ж таки повитирати письмена спам-ьотів..
duvnuj> негарно воно виглядає... і поставити якийсь фільтр.

Levitra Cialis Viagra> You are not right. I am assured. Let's discuss.

O_o Cпам-бот намагається заперечити?
 Python  
12.03.2010 18:16:15
> Статті коментувати змоги немає. Коментарі в Книзі відгуків.. цікаво.. незвично якось.

Так і задумано ;)

> Тут коментарі губитимуться і будуть надто загальними - не стосуватимуться конкретних статей.

Зауваження, що стосуються різних статéй, але інколи пов'язані між собою, здебільшого можна об'єднати в єдиний потік. Як правило, в тривалій дискусії початок теми губиться...

Якщо коментар стосується якоїсь конкретної теми, просто напишіть решітку й назву теми в окремому рядку. Наприклад:
# Робота блогу
В майбутньому книгу відгуків можна буде фільтрувати за темами (як тільки напишу відповідний скрипт).
 Python  
13.03.2010 23:40:59
# Робота блогу
Скрипт для #тегів додано
 Python  
01.05.2010 22:57:07
Очень хорошее и полезное сообщение. Сам недавно искал в интернете данную тему и все обсуждения связанные с ней.
 Sasha  
06.05.2010 09:44:58
Я любитель пофлудить) Если бы мне плотили за каждый пост хоть 1 цент я бы стал миллионером
 Mamakupit  
06.05.2010 17:34:55
фантастика!...
 Не дорого в казахстане средство повышения потенции  
07.05.2010 04:17:26
Мое мнение о ШСД Ю. МорозаОборот вырос в четыре раза. За четыре месяца. Получилось это в результате оптового способа общения – на тематической выставке. Участие в самой выставке окупилось за первые 15 минут, с первым же заключенным договором. И за три дня набрал заказов на полгода. Годом ранее в четыре раза меньший объем набирал, три месяца бегая по разным организациям. Сейчас заказчики сами ищут меня – работает сарафанное радио.
 DROWSINDIDE  
08.05.2010 17:35:49
Книга відгуків перестала виконувати свою функцію, тому нічого не лишається, як просто вимкнути можливість коментування в ній. Покищо мій блог залишиться без засобів зворотнього зв'язку — гадаю, так буде краще і для мене, і для потенційних читачів.

У планах на невизначене майбутнє — зробити ЦеНеБлог колективним блогом, повністю переписати його двигунець, і ще безліч інших ідей. Формат блогу стане ще більш неправильним :)
 Python  
31.03.2014 11:06:55
Test